Ευχαριστώ πολύ παιδιά
τελικά σας ενημερώνω οτι στην πολεοδομία Καλλιθέας όπου ανήκει η άδεια, παρόλο που η κα. Γαρδίκη στο ΥΠΕΚΑ μου είπε να κάνω ενημέρωση φακέλου και μετά να δώσω την βεβαίωση, όπως λέτε όλοι και συμφωνώ και έγω, εκεί στην πολεοδομία πρώτον προσπαθούσε ο ένας να με στείλει στην άλλη που με παρέπεμπε στον τρίτο και τελευταία ...." Δεν ξέρω τι να σας πω ρωτήστε στο προϊστάμενο ....." ο οποίος μου είπε εν ολίγης ας έρθουν εδώ η Λεμπέση και η Γαρδίκη να μας τα πουν και μας.."
Για να μη πολυλογώ αποτέλεσμα είπα στον πελάτη οτί πρέπει πρώτα να το τακτοποιήσουμε και μετα να εκδώσω την βεβαίωση.
αυτά για την ιστορία
ευχαριστώ όλους.

---------- Η ανάρτηση προστέθηκε στις 20:47 ---------- Η προηγούμενη ανάρτηση ήταν στις 19:34 ----------

@NIKOS_M,
μόλις διάβασα όλο το ¨σκηνικό¨ που με παρέπεμψες και μαλιστα σκέπτομαι να τα μαζέψω και να πάω την δευτέρα στην πολεοδομία Καλλιθέας να τους τα ..... πω.μήπως και γλυτώσει ο πελάτης την τακτοποίηση και του δώσω του ανθρώπου την βεβαίωση.
εδώ βέβαια πρέπει να σου πώ οτι συμφωνώ με τον χαρακτηρισμό του Kostas2002 στην ανάρτηση #21.